Почетна Тагови Asus

Таг: Asus

Asus го претстави првиот лаптоп во светот со два екрани

0
Иако најголем дел од луѓето денес користат лаптопи со сличен дизајн кои се состојат од екран на горната половина и тастатура на долната, последните...