Почетна Тагови Atari

Таг: Atari

Американска компанија гради хотел за гејмери во кој нема спиење

0
Годинава би требало да започне изградбата на првиот хотел на компанијата Atari наменет за љубителите на видеоигри во Феникс, Аризона, а потоа се планира...