Почетна Тагови Atlantic Group

Таг: Atlantic Group

Емил Тедески станува косопственик на познато радио во Загреб

0
Емил Тедески, сопственик на групацијата Atlantic, и официјално влегува во сопственичката структура на загрепското радио Yammat FM, на кое уредува емисија. Деновиве во Трговскиот...