Почетна Тагови Atlantic Grupa

Таг: Atlantic Grupa

Atlantic инвестира 18,5 милиони евра во нов логистички центар

0
Atlantic Grupa и градежната компанија Kamgrad, како стратешки партнер во новата инвестиција на Atlantic во Хрватска, потпишаа договор за изградба и долгорочен закуп на...