Почетна Тагови ATS

Таг: ATS

Оваа комбинација од автомобил и хотелска соба ќе направи револуција во...

0
Автономниот атнички пакет (ATS) претставува комбинација од хотелска соба и автомобил. Хотелската соба на тркала ја осмисли Стив Ли од Торонто, кој на јавноста...