Почетна Тагови Auchan

Таг: Auchan

Францускиот малопродажен синџир Auchan воведе гласовен асистент за избор на вино

0
Во соработка со Google Home францускиот малопродажен синџир Auchan го лансираше првиот гласовен четбот асистент за вино и храна, кој купувачите ќе ги советува...