Почетна Тагови Audi A1 Sportback

Таг: Audi A1 Sportback

Audi официјално го претстави A1 Sportback

0
Чекањето е завршено, Audi го претстави моделот A1 Sportback, кој изгледа одлично По тизер кампањата Audi ја претстави втората генерација на моделот A1 Sportback. Од германскиот...