Почетна Тагови Audi TT RS Roadster

Таг: Audi TT RS Roadster

Компактни спортски автомобили во врвна форма: новиот Audi TT RS...

0
Audi Sport го прикажа врвниот модел на серијата TT. Со уште подинамичен изглед, новиот TT RS со сигурност покажува што има да понуди. Неговиот...