Почетна Тагови Auto Bild

Таг: Auto Bild

Германското списание Bild го прогласи најновиот автомобил на Хрватот Мате Римац...

0
Германското списание Auto Bild направи листа со 30 најмоќни ултраспортски автомобили во светот. И Хрватска има свој претставник на листата и тоа на првото...