Почетна Тагови Bambi

Таг: Bambi

Coca-Cola го купува српски Bambi за 260 милиони евра

0
Coca-Cola Hellenic Bottling Company денес најави дека за 260 милиони евра ќе го купи спрскиот производител на кекси и слатки Bambi. Оттаму потврдија дека...