Почетна Тагови Becoming

Таг: Becoming

Книгата „Becoming” од Мишел Обама објавена на македонски јазик во издание...

0
втобиографската книга „Becoming“ на Мишел Обама излезе од печат на македонски јазик, во издание на „Арс Либрис“, дел од „Арс Ламина – публикации“. Само...