Почетна Тагови Beehome

Таг: Beehome

ИКЕА дизајнираше кошница за пчели која секој може да ја направи...

0
Речиси секој слушнал за ИКЕА, но не сите знаат дека компанијата има посебна лабораторија, наречена SPACE10, која се фокусира на креирање одржливи и функционални...