Почетна Тагови Betaware

Таг: Betaware

Компанија од Осијек ја претстави првата хрватска паметна перница

0
Компанијата од Осијек LIO наскоро на пазарот ќе го пласира својот нов производ - паметна перница. Се работи за првата хрватска паметна перница и доаѓа...