Почетна Тагови Bicycles Cities Index

Таг: Bicycles Cities Index

Ова се најдобрите градови во светот за возење велосипед

0
Во многу градови возењето велосипед до работа и назад не е најомилената активност на луѓето затоа што има огромен сообраќаен метеж, опасности во сообраќајот...