20 C
Skopje
недела, април 11, 2021
Почетна Тагови Biss

Таг: Biss

Компанија од Загреб тестира систем кој предвидува застој и незгоди на...

Загрепската ИТ компанија Biss ќе ја памти 2020 година по порастот од 40% на приходите, но и како година кога нивните претходни...

НАЈПОПУЛАРНИ