Почетна Тагови Blackberry Motion

Таг: Blackberry Motion

Официјално претставен новиот BlackBerry

0
Првите гласини за новиот телефон на BlackBerry се појавија минатата недела, а вчера официјално беше претставен новиот телефон со логото на некогаш славната и...