Почетна Тагови Blea Shark

Таг: Blea Shark

ВИДЕО: Запознајте ги Blea, електричните даски за сурфање

0
Доколку некогаш сте сурфале, знаете како оди тоа. 45 минути пловите додека да стигнете на местото каде што почнуваат брановите, ќе ве турнат 3-4...