Почетна Тагови Blokverse

Таг: Blokverse

Новиот македонски стартап Blokverse овозможува дигитално издавање на образовни сертификати

0
Blokverse е македонски стартап кој започна да работи неодамна. Станува збор за спин-оф компанијата на Netcetera групацијата и се фокусира на изработка на решенија кои...