Почетна Тагови Blue Moon

Таг: Blue Moon

Најбогатиот човек во светот го претстави леталото со кое ќе ја...

0
Шефот на Amazon, Џеф Безос, кој воедно е и најбогат човек во светот, во своето царство има уште неколку интересни компании, од кои во...