Почетна Тагови Blue Star Line

Таг: Blue Star Line

Титаник број 2 ќе заплови од Дубаи во 2022 година

0
Реплика на познатиот брод со трагична судбина „Титаник“  ќе тргне на своето прво двонеделно патување од Дубаи во 2022 година. После тоа ќе продолжи...