Почетна Тагови BOBBI BROWN

Таг: BOBBI BROWN

Промоција на нови производи од BOBBI BROWN во Anabella

0
Вчера, 22.02 со почеток од 18 часот во парфимеријата Anabella Skopje City Mall, официјално започна промоцијата на новата пудра Skin Long Wear Weightless Foundation...