Почетна Тагови BrandZ Top 100

Таг: BrandZ Top 100

Alibaba е највреден кинески бренд

0
Растот на вредноста од дури 59% на годишно ниво на 141 милијарди долари му помогна на Alibabа, гигантот на полето на електронската трговија, да...