Почетна Тагови Brix 3000

Таг: Brix 3000

Нема повеќе болно поправање заби – научници направија гел кој ги...

0
Овој гел ќе ја револузионизира индустријата за стоматологија. Се вика Brix 3000 и ќе ги замени сите алатки кои заболекарите ги користат за дупчење...