Почетна Тагови Business Intelligence Group

Таг: Business Intelligence Group

Филип Морис Интернешнел добитник на наградата за најиновативна компанија за 2020...

0
Филип Морис Интернешнл (PMI) ја освои наградата за иновации за 2020 година на Business Intelligence Group (BIG) во категоријата „Организација”. Наградата на компанијата ѝ...