Почетна Тагови BVG

Таг: BVG

Со овие патики можете бесплатно да патувате со метрото во Берлин

0
Најголемата транспортна компанија во Берлин, BVG во соработка со компанијата Adidas Originals направи уникатен пар патики кои ви овозможуваат бесплатно да патувате со метро....