12 C
Skopje
недела, септември 20, 2020
Почетна Тагови Bzigo

Таг: Bzigo

Bzigo е уред кој ги лови комарците во вашата соба

Една од работите со кои се бориме секое лето, покрај жештината, се досадните комарци. Израелскиот стартап Bzigo наскоро на пазарот ќе го лансира истоимениот...

НАЈПОПУЛАРНИ