Почетна Тагови CEO Summit

Таг: CEO Summit

CEO Summit во Белград на едно место собра 410 учесници од...

0
Самитот на бизнис лидери, кој денес се одржува во Белград во организација на InStore, на едно место ги собра водечките бизнисмени од регионот и...