Почетна Тагови Ceoworld

Таг: Ceoworld

Ова се државитe со најдобри услови за жените во светот

0
Во извештајот кој неодамна го објави списанието Ceoworld, познато светско списание за бизнис. Шведска е рангирана како најдобра земја во светот за жените. ...