Почетна Тагови CES 2019

Таг: CES 2019

Летачките автомобили пристигнуваат во 2023 година

0
Додека учесниците на Саемот за потрошувачка електроника во Лас Вегас (CES 2019) најавија дека им требаат уште неколку години за да ги лансираат првите...

Со технолошка идеја освојте патување до Лас Вегас и учество на...

0
Пријавете се на натпреварот на технолошки идеи на порталот Bug.hr и освојте хотелско сместување и два повратни билети до Лас Вегас, како и излагачки...