Почетна Тагови CFO of the Year 2018

Таг: CFO of the Year 2018

Македонецот Младен Маркоски е финансиски директор на годината во Бугарија

0
Младен Маркоски, главен финансиски директор на мобилниот оператор А1 во Бугарија ја доби престижната награда на EY Bulgaria – CFO of the Year 2018. Професионалните...