-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови Challenge day

Таг: Challenge day

Seavus едукативниот и развоен центар доделува целосни стипендии за Академските програми...

Seavus едукативниот и развоен центар го најавува традиционалниот добро познат Challenge day, ден за тестирање на идните најперспективни генијалци во сферата на информатичките технологии...

НАЈПОПУЛАРНИ