Почетна Тагови Change

Таг: Change

Конференцијата Change во Загреб ќе донесе предавачи од Google, Oracle, PayPal

0
На 21 октомври годинава во просториите на фабриката за чоколади Kraš во Загреб ќе се одржи второто издание на софтверската конференција Change посветена на...