Почетна Тагови Changli

Таг: Changli

ВИДЕО: Ова е најевтиниот електричен автомобил во светот

0
Најевтиниот електричен автомобил во светот доаѓа од Кина и чини од 930 до 1.200 долари, а може да се нарача преку Alibabа. Ваков автомобил...