Почетна Тагови China Construction Bank

Таг: China Construction Bank

Шангај ја доби првата роботска банка – клиентите ги дочекуваат роботи

0
Џиао Лонг е најновиот вработен на банката China Construction Bank. Станува збор за роботска банка, прва од тој вид во Шангај. „Добредојдовте во банката...