Почетна Тагови Cineplexx

Таг: Cineplexx

Комерцијална банка вечерва ќе ја презентира апликацијата KomPay во киното Cineplexx

0
Промоција на KomPay услугата на Комерцијална банка ќе се одржи вечерва во Cineplexx во трговскиот центар „Сити мол“, каде што од 18.00 до 20.30...