Почетна Тагови Circle Phone

Таг: Circle Phone

На CES претставен тркалезен телефон со два приклучоци за слушалки

0
Постои ли некоја причина паметните телефони да изгледаат како што изгледаат? Ако ја прашаме компанијата dTOOR, која е основана од две жени, телефоните денес...