Почетна Тагови Citee Connect

Таг: Citee Connect

Citee Connect е првиот скутер во светот со Android

0
Француската компанија Archos произведува речиси се - од таблет компјутери до дронови, а сега во својата понуда додаде новиот производ - првиот скутер во...