Почетна Тагови CNH Industrial

Таг: CNH Industrial

ВИДЕО: Овие автономни трактори се иднината на земјоделството

0
Компанијата CNH Industrial на јавноста и покажа како ќе изгледа иднината на земјоделството. Компанијата ја претстви својата технологија за автономни трактори на двете верзии...