Почетна Тагови Code Talks

Таг: Code Talks

Вештачка интелигенција тема на Сеавус Code Talks

0
Денес, 26 септември, вторник, по четврти пат ќе се одржи Сеавус CodeTalks во Скопје. Настанот ќе се одржи во Сити Хол со почеток во...