Почетна Тагови Commuter Trucker Jacket

Таг: Commuter Trucker Jacket

Паметната јакна на Google и Levi’s ќе почне да се продава...

0
Levi's креираше футуристичка јакна која не само што ќе ве затопли туку е како продолжена рака на вашиот мобилен телефон. Јакната е дизајнирана со...