Почетна Тагови Contagion

Таг: Contagion

Мет Дејмон доаѓа на Балканот да снима филм на тема коронавирус

0
Еден од најплатените актери во светот, Мет Дејмон (49), би требало наскоро да дојде во Србија, а причината е снимањето на филм чија тема...