Почетна Тагови Continental

Таг: Continental

Автомобилски гуми го следат притисокот во нив и може самите да...

0
Премиум производителот на гуми Continental претстави нов концепт производ кој има навистина интересни можности. Новата гума се вика C.A.R.E. и има можност за прилагодување...