Почетна Тагови CoolSeal

Таг: CoolSeal

Лос Анџелес ги фарба улиците со бела боја за да го...

0
Како дел од мерките против климатските промени, градот Лос Анџелес реши да ги офарба улиците во градот во светло сива кон бела боја CoolSeal која ги...