Почетна Тагови Copyright Match

Таг: Copyright Match

YouTube ќе ги известува креаторите на содржини ако некој им украде...

0
YouTube направи алатка за креаторите на содржини на платформата која проверува дали нивните видеа се украдени. Секој пат кога некое видео ќе се објави...