Почетна Тагови Cosmo Communicator

Таг: Cosmo Communicator

ВИДЕО: Cosmo Communicator ќе ги замени и вашиот телефон и вашиот...

0
Овој уред е три работи во едно - телефон, компјутер и камера. Cosmo Communicator е дизајниран така што на корисниците на паметните телефони им...