14 C
Skopje
вторник, јули 14, 2020
Почетна Тагови Counterpoint

Таг: Counterpoint

Колку сме зависни од паметните телефони?

Износот од неверојатни 370 милијарди долари, колку што годишно се вртат на пазарот за паметни телефони, говори се. Колку и да се трудат луѓето...

НАЈПОПУЛАРНИ