19 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020
Почетна Тагови COVID19

Таг: COVID19

Како да го одржувате работното место чисто, а себеси здрави?

Во канцелариите има стотици мали микроскопски и не толку мали засолништа за вируси и бактерии како што се копчињата на тастатурата, прекинувачите...

НАЈПОПУЛАРНИ