Почетна Тагови CRG5

Таг: CRG5

Самсунг го претстави најновиот “CRG5“ 240 херцен “G-Sync“ компатибилен заоблен монитор...

0
Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) го претстави својот нов 27-инчен монитор за љубителите на игри – моделот “CRG5“(C27RG5). Овој монитор е најновото...