Почетна Тагови Criuse AV

Таг: Criuse AV

ВИДЕО: General Motors претстави автономен автомобил без волан и педала за...

0
https://youtu.be/MvP82IsGqNc Нема да ви треба волан за да ги возите беспилотните автомобили од иднината. General Motors штотуку не донесе поблиску до таа иднина со својот...