Почетна Тагови Crocs

Таг: Crocs

ВИДЕО: Овие Crocs сандали не се за носење, туку за јадење

0
Компанијата Crocs, која е креатор на прочуените сандали Crocs, и популарниот синџир за брза храна KFC ги здружија силите и претставија нов заеднички производ...